Witamy na stronie firmy DIR Truck

Zaufanie stanowi fundament, na którym budujemy nasze relacje z klientami indywidualnymi i partnerami biznesowymi. Odwiedź nas i poznaj bliżej. Wyróżnia nas: niezawodność, uczciwość i doświadczenie. Zajmujemy się również handlem samochodami ciężarowymi, dostawczymi oraz naczepami i innego rodzaju sprzętem budowlanym.

Kim jesteśmy

Pracownicy firmy są ważnym czynnikiem, który decyduje o jej sukcesie. Motywacja i fachowość mają tutaj kluczowe znaczenie. Mamy bowiem jeden cel: każdego dnia być gotowym, aby spełniać Państwa potrzeby.

Nasza misja

Dążymy do tego, by nasi klienci byli zadowoleni ze swojego zakupu i w przyszłości chcieli znów korzystać z naszych usług. Wyróżnia nas: niezawodność, uczciwość i doświadczenie.

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się handlem samochodami ciężarowymi, dostawczymi oraz naczepami i innego rodzaju sprzętem budowlanym.
Nasi klienci lubią mieć duży wybór. Właśnie dlatego zapewniamy im bogatą ofertę.

Standardy działania

Inwestujemy w bliższe relacje z klientami. Staramy się by mogli zwracać się do nas z pytaniami. Dla każdej kategorii produktów dostępny jest zespół specjalistów, który stanowi niewyczerpane źródło wiedzy bazującej na wieloletnim doświadczeniu.

Dlaczego właśnie my?

Jako nowoczesna firma, rozumiemy, że w dzisiejszych czasach żadna firma nie może prosperować samodzielnie i jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na rozwój działalności jest intensywna współpraca i komunikowanie się z klientami. Biorąc pod uwagę, że proces sprzedaży obejmuje głównie komunikowanie się między klientem, a naszym zespołem ds. sprzedaży, zawsze staramy się dzielić naszą wiedzą w możliwie największym stopniu i przyjmować opinie zwrotn po to, aby uczynić naszą współpracę wzajemnie korzystną i owocną.

15+

Lat w biznesie

1800+

Sprzedanych
ciągników

1000+

Sprzedanych
naczep

2500+

Zadowolonych Klientów

Szybki wybór marki

Porównanie pojazdów(0) ×

Porównaj Wyczyść wszystko
Translate »

Od 25.05.2018 w Polsce stosuje się przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw, w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce bezpieczeństwa

 POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA

Zgodnie z art 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE   (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO, informujemy, że:

 

Zamknij